Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bakmaya değer

YazarMesaj
Crew
Admin
Crew

Bakmaya değer Empty
MesajKonu: Bakmaya değer   Bakmaya değer EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 4:23 am

Resimlerin Üzerine tıklayın !)

Bakmaya değer TN_cizgi_paralel
Çizgiler Paralelmi ?
Bakmaya değer TN_fil_ayak
Filin Kaç Ayağı var
Bakmaya değer TN_Renkler
Renkleri Söyleyin
Bakmaya değer TN_siyah_nokta
Siyah_noktaya dokunun!
EV TELEFONUNUZU BULAYIMMI Smile)
Ev telefonunuzun ilk 3 rakamini yazın, ( alan kodu kullanmayiniz!) Bu
3 basamakli sayiyi 80 ile çarpin,
1 ekleyin,
250 ile çarpin
Ev telefonunun son 4 rakamindan oluºan 4 haneli sayiyi ekleyin, ayni 4
haneli sayiyi bir daha ekleyin, 250 çikartin,
2 ye bolün...
Ve de SAKIN CIGLIK ATMAYIN....:-))

Komik Bilmece

Hiç kimsenin okuyamadıgı yazı hangisidir?

Rekoryap.Com
SORU:

Bir Otobüste 7 Çocuk var,
Her Çocug'un 7 Sirtçantasi var,
Her Sirtçantasinda 7 Büyük Kedi var,
Her Büyük Kedinin, 7 Küçük Kedisi var,
Her Kedinin 4 Ayagi var.

SORU : Otobüste kaç Ayak bulunmaktadir? Cevap:
Bakmaya değer Sorupo2Yandaki 16 tane kucuk sıyah noktaları elinizi hıc kaldırmadan 4 adet duz cızgıyle bırlestırın bakalım....3 gun muhlet tanıdııgım bu soruya ılk dogru cevabı verene ödül...

Cevap
YASINIZ VE ÇİKOLATA

Sadece bir dakikanızı alacak.Okudugunuz yazıda yapmanız gereken hesapları yapiniz ...Vakit kaybetmeyeceksiniz eğleneceksiniz.. GERÇEKTEN DOĞRU ÇIKIYOR

1. Haftada kaç defa çikolata yemek içinizden geçer...? (0 dan büyük 10 dan küçük olmali)
2. Bu sayiyi 2 ile çarpiniz (çift sayi olmasi için)
3. 5 ekleyin
4. Sonucu 50 ile çarpin - hesap makinazi çikartmanizi bekliyorum...
5. 2008 da yas gününüz geçti ise 1758 ekleyiniz. Eger henüz geçmedi ise 1757 ekleyiniz.
6 Simdi doğduğunuz yili bu sayıdan çıkartınız (4 haneli rakam).

Sonuç üç haneli bir rakam degilmi, Birinci hane sizin Çikolata yemek istediğiniz gün sayısı,Son iki hane ise......

¡¡ SIZIN YASINIZ !! (¡¡¡ EVEEET YASINIZZZ !!!) 2008 Yılı içindir.Diğer yıllar için 5. maddeye 1 ilave ediniz
SORU !! Yağmurlu bır gunde arabanızla gidiyorsunuz..hayatınızı borçlu olduğunuz bır arkadasınız sıze el atıyor ve duruyorsunuz... o anda yaslı bır teyzede hava çok yağmurlu oldgudu ıcın arabanıza yaklasıyor ve hasta olduğunu yardım etmenizi sizden istiyor..ve karsınıza bir daha cıkmaycak belkıde hayatınızın kadını dıyecegınız bır kadın da size doğru gelıyor..

Siz,bu üç kişiyi bır şekılde memnun ederek oradan ayrılmalısınız!!! iyi düşünün.. nasıl yapmalısınız????
CEVAP ŞIKLARI:
A. Hasta adamı en yakın hastaneye götürürdüm.
B. Doktor daha önce hayatımı kurtardıgına göre onu alırdım.
C. Manen düşünürsem tabii ki hasta adamı alırdım fakat kendi gelecegim ve hayatım için, her zaman tanismak istedigim hayatımın ruyasını alırdım.
Burada dogru veya yanlis cevap diye birsey yok sadece herbir kişinin durumu algılayışı ve ele alışı var Bu görüşmede cevapların % 90'ı yaşlı adamı alırdım olmuş, olmuş ama sadece bir kişiyi işe almışlar. O kişinin cevabı da şöyleymiş,

Arabadan inip anahtarı doktora veririm, doktor benim hayatımı kurtardığı gibi yaşlı kisiyide hastaneye yetistirip iyleştirebilir, böylece bende hayatımın insanıyla otobüs duragında baş başa kalıp onu tanıma fırsatı elde edebilirim. Bu cevapla o kişi hemen işe alınmıs. İnsanoglu tabii olarak bencildir, bütün verilen diger cevaplarda kimse arabasını vermeyi akıl edememis. Burada yanlış olan birsey yok, sadece bazen düşüncelerimiz dar-görüşlü olup genelde kendimizi düşünürüz.
http://www.trforumu.yetkinforum.com

Bakmaya değer
1 sayfadaki 1 sayfası