Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mp3lerinizin Sesini Yükseltin(Resimli Anlatım)

YazarMesaj
Crew
Admin
Crew

Mp3lerinizin Sesini Yükseltin(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Mp3lerinizin Sesini Yükseltin(Resimli Anlatım)   Mp3lerinizin Sesini Yükseltin(Resimli Anlatım) EmptyPaz Nis. 26, 2009 2:28 pm

Arkadaşlar sizlerle paylaşmak istediğim programın adı "mp3_trim Pro" bu program tükçedir ve kulanımı çok basittir ayrıca size resimli kullanımını anlatacağım.Ayrıca program ile mp3lerinizi istediğiniz yerinden kesebilirsiniz....
Kolay gelsin...
1.Adım: Programı çalıştırınca karşınıza böle bi ekran gelecek yukarıdan "Aç" tuşuna basarak mp3ünüzü seçin...

2:Adım: Mp3'ünüzü seçtiğinizde karşınıza böle bi ekran gelecek son olarak en altta ses kontrol yazan yerin altındaki kutucuğu "+6" ile "+12"nin ortasındaki çizginin üzerine getirin.İşlem tamamlandı şimdi yukarıdan "kaydet" yazan yere basarsanız orjinal mp3 dosyanızın üstüne yazar "faklı kaydet"e basarsanız farklı bir dosya oluşturabilirsiniz.Size bir tavsiye dosyanızı kaydederken "farklı kaydet" seçeneğini kullanın aradaki farkı görün...<ok

Birde program ile mp3lerinizi istediğiniz yerden kesebilirsiniz.Bunun için ortada bulunan "Ne kadar kesmek istiyorsunuz" bölümünü kullanabilirisiniz...
http://www.trforumu.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Istediğimiz Videonun MP3'ünü Nasıl Alabiliriz(Resimli anlatım)
» Windows ve Linux'un Aynı Bilgisayara Kurulumu [Resimli Anlatım]
» Bütün Özellikleriyle Vista (Resimli Anlatım)
» Msn space'de müzik dinletmek(Resimli anlatım)
» fotoğrafçıların kullandığı rutüş yapımı (resimli anlatım)