Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Forumumuzdaki içeriğin %80 fazlasını görüp kullanabilmeniz için 10 sn. aktif hale gelecek üyelik sistemimizi kullanmanız gerekmektedir.
Şuan üye olmadığınız için link ve menü elemanlarının çoğunu göremiyorsunuz. Lütfen ÜYE olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar

YazarMesaj
CHieF
Admin
CHieF

Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar Empty
MesajKonu: Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar   Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar EmptyPaz Nis. 19, 2009 8:31 am

Konu: Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar Icon_minipostedPaz Mart 22, 2009 9:03 am

Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar Listesi?

1: Bölümle alakası olmayan mesaj atmak yasaktır. (Alım-satım, Program İstek, Sürücü istek, vs) Bunlarla ilgili bölümler mevcuttur.

2: Yeni bir konu açarken açıklayıcı olun. 'Yardım, Pleaseeeee, Help me, Yokmu bakan" vs abuk subuk başlıkta açılan mesajlar kilitlenecektir.

3: Başlıklarınız açıklayıcı olmak zorundadir. Format olarak ;

Konu Başligi : Format Atma
(Buraya probleminizi yazın)

Konu Aciklamasi : Windows XP Service Pack 2
(Buraya kullandiginiz işletim sistemini ve versiyonunu yazın)

Mesaj : Windows XP Kurulum esnasinda Format çekmeyi onaylamıyor. Sürücü kilitli hatasını veriyor. Bu konuda ne yapabilirim?
(Burada sorununuzu tam olarak belirtin.)

4: Windows icin bircok problem hakkında dokumanlar yazılmıştır. Bunlara ulaşmak için Sabit Başliklara ve ARAMA seçeneklerine bakınız.

5: Windows ile ilgili herhangi bir sorununuzu yazarken daha sağlıklı albino almak için detaylı bilgi vererek gerekli açıklamaları tam yapınız.

6: Mesaj atmadan önce mutlaka arama yapınız.

7: Bir döküman veriyorsanız kendiniz yazmadığınuz sürece MUTLAKA KAYNAK GÖSTERİNİZ.

8: Mesajlara yazılan cevaplara benzer veya aynı yanıtları yazmak yasaktır.(Anketler hariç)

9: Kurallara aykırı bir mesaj yada konu başlığı görürseniz derhal yetkili moderatör ve yöneticiye başvurunuz.

10: Aynı mesajdan birden fazla atmak yasaktır. Sorunlar hakkında bilginiz yoksa boş mesajlar atmayınız.

11: Çözülmüş sorun üzerine ekstradan boş mesajlar atmayınız.

12: Sorulan sorular ne olursa olsun karşınızdakini rencide edici, kırıcı, aşağılayıcı mesaj atmayınız.

13: Attığınız mesajı takip ediniz, ve gelişmelerden haberdar olunuz.

14: Sorularınızı özelden sormayınız. Açıklayıcı bir şekilde tüm kullanıcılara hitap edercesine albino isteyiniz. Aksi taktirde cevap alamayacaksınız.

15: Bu kurallara uymayanlar önce uyarılacak ve mesajlari silinecek, tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılacaklardır.

16: Verilen cevaplarda arkadaşa katılıyorum, gibi yada verilen cevaplara paralel olarak yazılan hiçbir faydası olmayan mesajlar silinmektedir.

17: Genel Forum Kurallarına uyunuz
http://trforumu.yetkinforum.com

Windows İşletim Sistemi Bölümünde Uymanız Gereken Kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşletim Sistemi Nedir?
» **Windows XP de mavi ekran hataları**
» Kan uykusu_mutlaka izlemeniz gereken bir belgesel
» ATATÜRK Hakkinda Bilinmesi Gereken 30 Ozel Sey
» Windows XP Altında Sistem Geri Yükleme